نظافت شرکت پاک سهند
نظافت منزل
11 آذر 1397
شرکت خدماتی نارمک

نظافت منزل نارمک و نظافت راه پله نارمک

نظافت منزل نارمک و نظافت راه پله نارمک از خدماتی است که شرکت خدماتی نظافتی پاک سهند جام، انجام می دهد. نظافت منزل از مهمترین کارهای خانواده شهری می باشد. این روزها به دلیل گرانی و مشغله زیاد مرد و زن در بیرون از خانه، وقت زیادی برای نظافت منزل ندارند و همین باعث شده که شرکت های خدماتی نظافتی برای نظافت منزل نارمک تاسیس شده اند.
تعداد معدودی از نظافت چی ها هستند که در محله نارمک به صورت حرفه ای نظافت منزل نارمک و نظافت راه پله نارمک را انجام می دهند. شرکت خدماتی پاک سهند جام، نیروهایی حرفه ای برای نظافت منزل نارمک ونظافت راه پله نارمک در اختیار شما قرار می دهند.

 

نظافت منزل نارمک

اهمیت نظافت منزل نارمک

یک خانه تمیز مانند بهشت است و هرکسی همیشه از آمدن به خانه ای تمیز استقبال می کند. برای حفظ و تمیز نگه داشتن خانه تلاش زیادی می شود. اگر مرتبا و به طور منظم تمیز کنید ، خانه خود به عنوان همیشه به عنوان جدید به نظر می رسد.

در اینجا مزایای بسیار مهم و اهمیت تمیز کردن خانه به طور منظم را برای شما شرح می دهیم.

نظافت منزل نارمک کار بسیار چالش برانگیزی است که همه ما باید در برخی مواقع انجام دهیم. انگیزه اصلی تمیز کردن و ساماندهی مکان ، ساخت آرام ترین مکان برای اقامت و استراحت همزمان است. نکات مفید زیادی در مورد سازماندهی وجود دارد که هنگام برنامه ریزی برای تمیز کردن و ساماندهی مکان شما ، بسیار مفید هستند.

تمیز کردن و ساماندهی باید به عنوان آداب و رسوم انجام شود زیرا ماندن در یک خانه بی نظم و کثیف باعث ایجاد هرج و مرج و ناراحتی می شود. بسیار مهم است که برای مراسم تمیز کردن زمانی را کنار بگذارید و همچنین باید اعضای خانواده خود را ترغیب کنید تا به شما در نظافت منزل نارمک راحت و راحت کمک کنند. اما اگر نتوانید برای نظافت منزل نارمک خودتان وقت بگذارید می توانید از شرکت خدماتی پاک سهند جام کمک بگیرید.

 

نظافت مشاعات نارمک

 

در زیر چند دلیل وجود دارد که دلیل مهم داشتن خانه تمیز است:

 • نظافت مزل نارمک به طور منظم میکروب ها را می کشد

میکروب سیستم ایمنی بدن را سرکوب می کند و باعث بیمار شدن شما می شود. با این وجود ، با تمیز کردن مداوم خانه خود با یک ماده ضد عفونی کننده با کیفیت ، می توانید 98 درصد میکروب های روزانه را از بین ببرید و همچنین به سالم سازی خانواده شما کمک می کند.

 • کیفیت هوای داخلی را بهبود می بخشد

کیفیت نامناسب هوا در محیط داخلی می تواند باعث اختلالاتی مانند آلرژی و آسم و همچنین سایر مشکلات تنفسی شود. هوای داخل منزل از اسفنج های گرد و غبار جمع شده ، کپک و گندم حیوانات تخریب می شود.

 • جاروبرقی کشیدن

استفاده منظم از جاروبرقی راهی عالی برای جلوگیری از تجمع گرد و غبار و گرد و غبار و ایجاد آلرژی برای لگد زدن است. از جاروبرقی استفاده کنید که از بهترین فیلتر هوا برای ذرات با راندمان بالا استفاده می کند.

 

 • شما می توانید بهتر بخوابید

هیچ چیز آرام تر از پریدن در یک تختخواب با ملافه های تمیز و گفتن شب بخیر به خانه ای منظم نیست. هنگامی که از خواب هرج و مرج بیدار نمی شوید ، می توانید راحت باشید.

 

 • برای کودکان خوب است

برای انسانها در هر سنی خوب نیست که در کثیفی زندگی کنند ، مخصوصاً کودکان هستند. کودکان خردسال در حال سینه خیز رفتن می توانند هر چیزی را روی زمین جمع کنند و آن را در دهان خود بگذارند.

کودکان همچنین مستعد ابتلا به باکتری ها ، قالب ها و کپک ها هستند که می توانند بر سلامتی شما نیز تأثیر بگذارند. تمیز نگه داشتن خانه و بهداشتی که می تواند فرزندان و خانواده شما را سالم تر نگه دارد. در مورد کودکان ، اعضای خانواده باید از اهمیت نظم و نظافت منزل نارمک آگاه باشند.

 • به راحتی می توانید چیزها را پیدا کنید

دوباره کلیدها یا تلفن همراه خود را گم کردید؟ با نظافت منزل نارمک ، می توانید کمتر وقت خود را صرف جستجوی چیزهایی کنید که جای بدی گیر کرده اند. وقتی خانه خود را ساماندهی می کنید ، و آنچه را که می خواهید در مکان مناسب خود پیدا کنید ، احساس بهتری خواهید داشت.

 • جارو برقی

جاروبرقی ها بیشتر وقت ها را در تمیز کردن آشپزخانه و حمام ها مصرف می کنند. می توانید از تمیز کننده ها بخواهید که آشپزخانه را به طور صحیح تمیز کنید ، به خصوص مناطقی که بیشتر آشپزی و کباب کردن آنها شروع می شود.

 • آلرژی را کاهش می دهد

برای کسانی که از آلرژی ، پوست حساس و یا سایر بیماری ها رنج می برند ، بهتر می دانند اهمیت نظافت منزل نارمک ضروری است. چیزهایی که غبار روی کف ، ملافه و پرده می کند سینوس های شما را تحریک می کند.

 • به شما کمک می کند تا سازمان یافته و منظم باشید

با نظافت منزل نارمک ، شما نمی توانید توقع داشته باشید تا همه چیز مرتب باشد. به این ترتیب ، هرگز نباید تعجب کنید که مقالات مهم شما کجاست یا پیراهن مورد علاقه شما که در صندلی پاک و کثیف قرار دارد.وقتی مرتب شدید می توانید این نکته  را در نظر بگیرید که از آن پس همه چیز در جای خود قرار دهید. در نتیجه ، شما مطمئن خواهید بود و می توانید با سرعت رکوردی لباس بپوشید که به شما امکان می دهد خیلی سریعتر از درب بیرون بروید.

هر چند وقت یکبار خانه شما به نظافت عمیق تری نیاز دارد. بنابراین طبق آن تعطیلات آخر هفته یا خانواده خود را یاری کنید و آن را عملی کنید. سپس عادات تمیز کردن روزانه خود را ادامه دهید تا از باقی مانده از سال ، از خانه تمیز ، مرتب و منظم خود لذت ببرید.

 • خانه مرتب ، ذهن مرتب – چرا تمیز کردن برای ما بسیار خوب است

داشتن خانه تمیز مزایای بارزی دارد ، اما تعداد کمی از ما می دانیم که چه میزان از تأثیر آن بر ذهن ما تأثیر دارد.

اجتماع جهانی پیشرفت ، از صداهای بسیاری از حوزه ها استقبال می کند. ما قطعاتی را که توسط مشارکت کنندگان خارج از کشور منتشر شده است با طیف گسترده ای از نظرات منتشر می کنیم ، که لزوماً منعکس کننده خود ما نیستند. بیشتر بیاموزید یا به عنوان یک عضو جامعه به ما بپیوندید.

خانه تمیز ذهن پاک

سلامت روان و شادی شما مهم است. داشتن سلامت روانی خوب به شما کمک می کند تا روزهای سخت را پشت سر بگذارید. این به شما کمک می کند تا فردی مولد و موفق باشید.

بعضی اوقات ، دوره های کم و یا دوره هایی از غم را تجربه می کنیم. در این مواقع ، ما به مکانیسم های مقابله سالم نیاز داریم تا به ما کمک کنند تا در مسیر برگشت باشیم. یکی از راه های دستیابی به این هدف ، نظافت منزل نارمک و حفظ خانه ای مرتب است.

چه چیزی خانه “مرتب” را تشکیل می دهد؟

وقتی خانه ای مرتب را تجسم می کنیم ، اولین چیزی که به ذهنمان خطور می کند یک خانواده مینیمالیستی است. از این گذشته ، اگر خانه ای از آن داشته باشد ، چگونه می تواند مرتب باشد؟

در واقعیت ، خانه ای مرتب از خانه هایی است که عاری از درهم و برهمی است. درهم و برهمی به عنوان “یک وضعیت اختلال یا بسیاری از اشیاء که دچار اختلال هستند” توصیف می شود.

شش نوع مختلف از درهم و برهمی وجود دارد. این شامل:

 • درهم و برهمی بدون فضای ذخیره سازی (اشیاء مفیدی بدون “خانه”)
 • زباله ها
 • دست و پا چلفتی معامله (کالاهایی که شما در فروش خریدید ، فقط به دلیل فروش آنها)
 • فراوانی درهم و برهمی (انبار کردن یا خریدن مواد به صورت عمده)
 • درهم و برهمی جنجالی (چیزهایی که برای خرید بهتر دیگران به شما نشان داده اید) خریداری کرده اید
 • درهم و برهمی احساساتی (موارد قدیمی و بی فایده با ارزش احساساتی)

 

نظافت راه پله نارمک

در بیشتر خانه ها و ساختمانها پله یکی از بزرگترین ویژگی های تزئینی یک اتاق است. پله ها بزرگ هستند و فضای بصری زیادی را به خود اختصاص می دهند.

به عنوان یکی از ویژگی های مهم جذابیت یا عنصر تزئینی در خانه یا ساختمان شما ، منطقه ای است که احتمالاً می خواهید تمیز نگه دارید. این بعد از همه مساحت خانه یا ساختمان شماست که در آن همه بلافاصله متوجه گرد و خاک خواهند شد.

 

نظافت راه پله نارمک ساده ترین کار برای تمیز کردن نیست. همه از راه پله استفاده می کنند و کودکان کوچک نیز نمی توانند به اندازه کافی از این مناطق در خانه شما برخوردار شوند. طراحی عمودی و تمام آن مراحل و نرده های ظریف مطمئناً زمان زیادی را برای تمیز کردن می گیرد. در اینجا یک راهنمای سریع برای کمک به مراقبت و تمیز کردن صحیح مواد مختلف نظافت راه پله نارمک ه به شما کمک می کند.

بلوک های شیشه ای

نرده های شیشه ای در صدر لیست ما هستند زیرا در طرح های مدرن راه پله بسیار محبوب هستند اما تمیز کردن آن در مناطق عمومی بسیار چالش برانگیز است. لحظه ای که کسی یک دست چرب یا کثیف را روی نرده شما قرار داده است ، علائم قابل مشاهده خواهد بود. برای تمیز کردن صحیح نرده های شیشه ای ، یک سطل را بگیرید و مخلوطی از آب گرم و صابون ظرفشویی ایجاد کنید. نرده های خود را اسفنج کنید و حتماً هرگونه گرد و غبار سرسخت را از بین ببرید. بهتر است با استفاده از یک دستگاه فشار یا از طریق صیقل دادن ویندوز خود با صفحات روزنامه ناخوشایند ، این نرده ها را خشک کنید. این تنها دو ماده ای هستند که منجر به لرزش در ویندوز شما نمی شوند.

 

نظافت راه پله نارمک

 

نظافت راه پله نارمک چوبی

برای بزرگترین قسمت ، می توانید پله های خود را به راحتی جارو بزنید ، اما اگر مراحل چوبی بیش از حد کثیف شود ، می توانید آب گرم و مخلوط مایع ظرفشویی را بگیرید. اگر می خواهید درخشش خوبی داشته باشید می توانید قدم های خود را با پارچه نیز پاک کنید. در صورت برخورد با موم چوب ، پله های چوبی بسیار بهتر به نظر می رسند. هنگامی که مراحل شما تمام شد و راه پله خشک شد، باید پارچه ای را بگیرید و آن مراحل را با استفاده از موم مبلمان روغن بزنید تا چوب آن زیبا و سالم بماند.

 

نظافت راه پله نارمک و نرده های چوبی

نرده های چوبی معمولاً به صورت تزئینی حک شده اند که تمیز کردن آنها را بسیار سخت می کند. می توانید از مخلوطی از آب داغ و مایع ظرفشویی استفاده کنید و یک پارچه را مرطوب کنید تا تمیز کردن موهای چوبی خود را پاک کنید. حتما بین شیارها را تمیز کنید زیرا این منطقه جایی است که معمولاً گرد و غبار در آن مستقر می شود. از اسپری مبلمان چوبی برای صیقل دادن و براق کردن نرده های خود استفاده کنید تا چوب از خشک شدن آن جلوگیری کند.

 

نظافت راه پله نارمک و نرده های فلزی و نرده های ضد زنگ

مواد راه پله آهن و فولاد یک نعمت واقعی است زیرا تمیز کردن آنها بسیار آسان است. این مواد بسیار با دوام هستند به این معنی که می توانید جلو بروید و از هر نوع تمیز کننده محصولات روی آنها استفاده کنید. مواد شیمیایی بعید است که روی این فولاد تأثیر بگذارد و شما می توانید با استفاده از یک اسکراب خوب ، بدون آسیب رساندن به مواد ، ماسک های چسبنده و سرسختی بدهید. و مگر اینکه مواد فولادی شما رنگ آمیزی شود ، شما هرگز نباید آن را حفظ کنید زیرا فولاد نیازی به پولیش ندارد. فقط کمی گریس آرنج و مواد شما درخشان به نظر می رسند.

 

نظافت راه پله نارمک و نرده های نقاشی شده

اگر نرده های راه پله شما در یک رنگ پوشانده شده است ، باید هر چند سال یکبار رنگ را تازه کنید. به سطوح رنگ شده خود رنگ بزنید و آنها را تمیز کنید تا روغن ها را قبل از اضافه کردن رنگ جدید از بین ببرید و با پاک کردن مرتب این سطوح ، رنگ های تمیز نگه دارید.

 

شرکت نظافتی نارمک

 

نظافت راه پله نارمک فرش

مراحل پله فرش دیگر مد نیست زیرا تمیز کردن آن ها بسیار سخت است. اما عده ای هستند که ترجیح می دهند فرش را به پله ها اضافه کنند. برای نظافت راه پله نارمک این موارد ، باید هر چند روز خلاء خود را بکشید ، خزهای خانگی را به طور مرتب خاموش کنید و هر چند ماه یکبار پله خود را با استفاده از واشر فرش بشویید.

چه چیزی در نظافت منزل نارمک وجود دارد؟

در اینجا آنچه شما می توانید از تمیز کردن خانه و نظافت منزل نارمک از یک حرفه ای انتظار داشته باشید وجود دارد.

 • اتاق خواب ، اتاق نشیمن و مناطق مشترک
 • همه سطوح در دسترس را گرد و غبار کنید
 • همه آینه ها و وسایل شیشه ای را پاک کنید
 • تمام سطوح کف را تمیز کنید
 • از زباله و بازیافت استفاده کنید

تمیز کردن حمام

 • توالت ، دوش ، وان و سینک را بشویید و ضد آب کنید
 • همه سطوح در دسترس را گرد و غبار کنید
 • همه آینه ها و وسایل شیشه ای را پاک کنید
 • تمام سطوح کف را تمیز کنید
 • از زباله و بازیافت استفاده کنید

تمیز کردن آشپزخانه

 • همه سطوح در دسترس را گرد و غبار کنید
 • سینک ظرفشویی را خالی کرده و ماشین ظرفشویی را با ظروف کثیف بارگیری کنید
 • قسمت بیرونی اجاق گاز ، اجاق گاز و یخچال را تمیز کنید
 • تمام سطوح کف را تمیز کنید
 • از زباله و بازیافت استفاده کنید
 • داخل کابینت
 • داخل یخچال
 • داخل فر
 • لباسشویی و خشک کنید
 • پنجره های داخلی

خدمات شرکت پاک سهند جام چیست؟

اگر خانه تان کثیف شده است، شما می توانید، نظافت منزل نارمک و نظافت راه پله نارمک خود را به ما بپسپارید.

 • نیروهای متخصص و با تجربه

نیروهای خدماتی ما دارای تجربه فراوان در زمینه کاری خود می باشند و موظفند طبق اصول و آموزش هایی که به صورت مداوم در شرکت برگزار می گررد عمل کنند.

 • سفارش و رزرو آسان

شما می توانید از طریق فرم ثبت سفارش یا تماس با کارشناسان شرکت، نیروهای خدماتی خود را برای تاریخ و زمان مورد نظرتان رزرو کنید.

 • خدمات نظافت با بهترین کیفیت

با یکبار نیرو گرفتن از ما، متوجه کیفیت برتر نظافت پرسنل زبده ما خواهید شد. در صورتی که از خدمات ما راضی بودید ما را به دوستان خود معرفی کنید.

 

شرکت نظافت منزل در نارمک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نیروی خدماتی