تمام آنچه که برای پرستار سالمند لازم است بدانید
27 آبان 1397
نظافت شرکت پاک سهند

نظافت شرکت پاک سهند

نظافت منزل  و محیط کار یکی از امور مهم  و با اهمیت در زندگی است چرا که باعث آرامش ، راحتی و سلامت جسمی و روحی افراد و تعامل بهتر با یکدیگر و محیط اطرافشان می شود لذا انتخاب راه و روش رسیدن به این هدف، می تواند خیلی در میزان رضایت افراد تاثیر گذار باشد.

 

بهترین شرکت نظافت منزل

 

افراد با تجربه با به کارگیری ظرافت ها و نکات  می توانند همه تمیزکاری ها را در زمان بسیار کوتاه تری انجام دهند. بسیاری از این فوت و فن ها و نکات بر اثر تجربه به دست آمده و مخصوص خود نظافتچی است

مثلا یکی از راه های کاهش هزینه نظافت منزل استفاده از شوینده های خوب و با کیفیت هست. استفاده از چند منظوره ها به همراه ابزار مناسب علاوه بر اینکه حافظ سلامت ما و خانواده مان هستند باعث صرفه جویی در هزینه و زمان نظافت منزل مان خواهند شد

ما در شرکت خدماتی پاک سهند خدمات فراوانی برای شما دوستان ارائه می دهیم و برای سهولت کار ، راحتی و اطمینان مشتری و نیز سرعت بخشیدن به خدمت رسانی ، توانستیم خدمات شرکت  را علاوه بر بخش بندی نوع خدمات (نظافت راه پله ، نظافت دفتر کار و شرکت، فرش شویی ، مبل شویی ، دیوار شویی ، نظاقت مشاعات و … ) به بخش بندیهای جغرافیایی برای کلان شهر تهران تقسیم کنیم تا از این طریق با سازماندهی هر بخش بهترین و با کیفیت ترین خدمات را در هر منطقه برای شما عزیزان به ارمغان بیاوریم.

 

شما در هر منطقه ای که ساکن هستید با اولین تماس خود با کارشناسان ما می توانید بهترین مشاوره ها را در زمینه انواع خدمات دریافت کنید .

مشاوران کارآزموده و با تجربه ما بهترین و قابل اعتمادترین نیروها  درکوتاه ترین مدت به محل شما می فرستند

ما کاملا بر روند کاری پرسنل خود نظارت داریم  و درصورت کوچکترین نارضایتی کار را متوقف و نیروی جایگزین مناسب شما اعزام می کنیم .

 

در مورد نظافت منزل بنا به در خواست مشتری محترم نیروهای آقا وخانم اعزام میگردند .

لازم است بدانید کارگر خانم برای نظافت داخل منزل می تواند به صورت اصولی همه امور نظافتی و تمیزکاری ها را با سرعت بیشتری انجام دهد. کارگر نظافت منزل ترفندها و ریزه کاری های زیادی را برای تمیز کردن منزل به کار می برد و کارگر آقا مسلما برای کارهای سنگین تر و کلی تر بسیار کارآمدتر می باشد.

با دقت و صبر و رعایت نکاتی می توان بهترین نتیجه ها را گرفت.

 

نظافت  شرکت پاک سهند

اینک درباره چگونگی  استفاده از نیروها توضیحاتی داده می شود که باعث می شود تا شما در انتخاب نیروی مورد نیازتان بهترین انتخاب را داشته باشید.

*در تماسهای تلفنی و یا ثبت سفارش در سایت لطفا اطلاعات کاملی درباره موقعیت محل کار و نوع کار یا موارد خاص مثل دیوارشویی ویا شیشه را متذکر شوید زیرا شرکت پاک سهند با توجه به سابقه نیروهای نظافتچی ، آنها را دسته بندی کرده است  در نتیجه با اعزام نیروی با سابقه در هر زمینه کاری  سرعت  ودقت  و کیفیت خدمات افزایش یافته است و با همکاری شما عزیزان می اوتند بهترین خود را به شما معرفی کند. .

*جهت نظافت دیوار بهتر است درخواست نیروی آقا داشته باشید چرا که نظافتچی های خانم توان انجام کارهای دشواری مانند دیوارشویی را ندارند و با همکاران آقا  بهترین عملکرد را در این زمینه خواهند داشت.

همچنین بنا به تجربه چندین ساله شرکت پاک سهند، برای کارهایی همچون دیوارشویی ، شستن سقف آشپزخانه ، جابجایی لوازم ، جابجایی اثاث منزل ، نظافت راه پله ومشاعات ، شستشوی فرش وموکت، وهرکاری که احتیاج به قدرت بدنی داشته باشد از نظافتچی آقا استفاده کنید که باعث رضایتمندی بیشتر شما می شود.

*از شما خواهشنمدیم در حین انجام کار نظارتی بر کار داشته باشید تا روند انجام کار صد درصد مورد سلیقه شخصی شما پیش برود.

*جهت حفظ و کنترل امنیت و راحتی کارگر و کارفرما دقت شود که در حفظ حریم خصوصی خود کوشا باشید و از رد و بدل کردن هر گونه اطلاعات شخصی و خانوادگی و نیز برنامه و سوابق زندگی و آدرس و تلفن با همکاران ما خودداری فرمایید . با خیال آسوده فقط نظافت محیط خود و خدمات مورد توافق را به ایشان بسپارید چرا که شرکت پاک سهند با داشتن شناخت و اطلاعات کافی این دوستان را فقط جهت کار مورد تقاضای شما اعزام کرده است

.

*در مواقعی که احتیاج به نظافت های روزمره منزل دارید و خانم خانه فرصت انجام این امور را ندارد پیشنهاد می شود از نظافتچی خانم استفاده کنید . درصورتیکه که پذیرنده احتیاج به انجام کارهای ظریف وهمچنین کارهای نظافت ظروف شکستنی ، گردگیری آشپزخانه، اطوی لباس، نظافت اتاق خواب ، چیدمان لباس داخل کمدها، گردگیری اثاث داخل منزل وتمیزکاری کلیه کارهای سبک وظریف که با سیستم خانم ها سازگار می باشد می توانید از نظافتچی خانم استفاده کنید.

 

نظافت  شرکت پاک سهند

شرکت پاک سهند آماده عقد قراردادهای مدت دار جهت نظافت منازل ، ساختمانها ، برج ها  و محل کار شما است بطوری طبق برنامه ریزی مورد توافق نیروهای زبده جهت انجام منظم کارها به محل اعزام خواهند شد.

اعزام نظافتچی آقا و خانم بصورت گروهی و انفرادی برای موسسات  آموزشی ،بیمارستان ها  وغیره   و نیز

و شما دیگر نگران برنامه ریزی منظم برای نظافت محل خود نیستید چراکه یکباربا انتخاب شرکت پاک سهند  تصمیم گیری کرده اید و بعد از این می توانید از نظم و بهداشت لذت برید  و مطمئن باشید تنها دغدغه مدیران شرکت پاک سهند آرامش و رضایتمندی مشتریان عزیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نیروی خدماتی